Још једна победа фудбалера Железничара

Доминирајући све време меча, Жеља је у недељу савладао Убљане са 2:0, а резултат је могао бити и убедљивији. Голове су постигли Томић у 47. и Љубичић у 49. минуту. „Плави“ су одлично започели пролећни део првенства, и даље су четврти, сада са 32 бода.

Жеља је од почетка кренуо офанзивно, али није имао пуно среће у завршници. Све то су надокнадили на старту другог полувремена. за само два минута. После одличног продора Живковића и центаршута са десног крила, омладинац Томић је мајсторски лобовао голмана Убљана Ћосића за 1:0. Победу је запечатио Љубичић већ у 49. минуту, оштрим ударцем са ивице шеснаестерца.

Имао је наш српсколигаш до краја меча још три стопостотне шансе. У 67. минуту шут Небојше Марковића на гол линији зауставио је одбрамбени играч Јединства, док је у следећа два наврата добрим интервенцијама спасао голман Ћосић.

У суботу од 15.30 Жеља игра протов Победе у Белошевцу, која се налази на шестом месту, али са шест бодова мање од Лајковчана.

Задругар није одиграо свој меч у оквиру 18. кола Зоне Дрина јер је терен Слоге у Сјеници био под снегом.