„Железничар“ четврти

Победом над „Младим радником“ у Пожаревцу „Железничар“ је коло пре краја обезбедио четврту позицију на табели Српске лиге Запад. Виђено је чак пет голова, „Жеља“ је славио са 3:2, а стрелци су били Софронић у 18. (из пенала) и 40. минуту и Ковачевић у 55.

„Плави“ су водили са 1:0, домаћи су изједначили на 1:1 да би Лајковчани головинма Софронића и Ковачевића већ у 55. минуту водили са 3:1. Домаћи су само успели да ублаже пораз пред крај меча, поготком из једанаестерца.

Нови прволигаш је „Мачва“, која је пред својим навијачима прославила титулу победом над „Шапинама“ са 2:0. „Полет“ је захваљујући бољој гол-разлици потиснуо „Лозницу“ са другог места. Ремијем у Михајловцу Лозничани су за лидером заостали пет бодова, исто као и Белошевчани.