Почела кошаркашка такмичења

После очекиваног пораза у првом колу Друге женске лиге Група Југ, против фаворизоване екипе из Шапца, млада екипа Железничара је у гостима савладала екипу Ужица и то више него убедљиво, резултатом 45:71 (13:23;08:21;16:11;08:16). Сјајно су одиграле Антић са 28 и Бранковић са 27 поена код гошћи, а Томашевић са 14 и Вучковић са 10 поена код домаћих играчица.  Треба напоменути да су све играчице Железничара из Лајковца и да су све потекле из „Жељине“ школе кошарке. Поред већ поменутих кошаркашица, за нашу екипу су одиграле и Нинковић са 1п, Матић, Ђурић 9п, Максимовић 9п, Богдановић и Шопаловић. Тренер екипе је Небојша Миловановић. Следећу утакмицу екипа игра на свом терену против још једног фаворита, екипе Љубовије.
Сениори су одиграли прво коло Друге регионалне лиге Запад,  против екипе Рађевца из Крупња и поражени код куће са 79:92 (17:19;12:29;27:30;23:14). Лош проценат шута у другој четвртини и промашаји испод коша довели су до пораза. Игра из другог полувремена би могла да охрабри пред друго коло и гостовање неугодној екипи Младости 014 из Уба.