Порази Железничара и Задругара

У другом колу Српске лиге Запад ФК „Железничар“ је у суботу у Прибоју поражен од ФАП-а са 4:1, а новајлија у Зони Дрина ФК „Дивци“ изненадио је „Задругар“ у Лајковцу и победио са 2:1. Лош старт за лајковачке клубове с обзиром да је „Задругар“ без бодова док „Жеља“ има један из прошлонедељног ремија код куће. Али, дешавало се то и раније тако да не треба доносити преране закључке. У Српској лиги Запад максималан учинак једино има „Будућност Крушик“, док у Зони по две победе имају „Прово“, „Рађевац“, ваљевски „Раднички“ и „Рибница“.

У квалитетној утакмицу у Прибоју ФАП је рано повео, а на самом крају првог полувремена повећао вођство на 2:0. У 55. минуту већ је било 3:0 „Жеља“ је смањио у 72. минуту сјајним голом главом Митровића, да би домаћи голом у финишу ставили тачку на меч. Због оштрог старта искључен је наш одбрамбени играч Јеремић.