Нови пораз Железничара, победа Задругара

„Жеља“ поново није имао довољно среће, али и реализаторских способности, тако да је у Аранђеловцу поражен минималним резултатом 1:0. Играли су лајковачки фудбалери „викторију“ пред голом Шумадије, али ни пет стопостотних шанси није помогло да изједначе. Гол за домаће постигао је Терзић у 35. минуту. „Железничар“ је на 12 месту са победом и три пораза и гол разликом минус четири. А велико искушење очекује наш тим следеће суботе јер у госте долази „Лозница“, која има све четири победе.

„Задругар“ се боље котира као повратник у Зони. Победе код куће и порази на страни држе „зелено-беле“ у средини табеле. У недељу је савладана „Брезовица“ са 1:0. Једини гол постигао је Немања Марковић у 39. минуту, одбијену лопту од голмана гостију пласирао је у мрежу. На крају и доста среће за Лајковчане. У надокнади времена Грујичић је рукама зауставио лопту упућену ка голу „Задругара“, а судија је показао на пенал и показао му црвени картон. На сву срећу, голман Марковић је одбранио једанаестерац и донео три бода својој екипи.

„Задругар“ је на осмом месту са шест бодова, а следеће недеље гостује у Чајетини.