ПОБЕДА ЖЕЛЕЗНИЧАРА У СМЕДЕРЕВУ!

Најновија информација стиже из стручног штаба нашег српсколигаша – ФК Железничар је данас остварио велику победу у Смедереву савладавши лидера са 1:0 ! Упркос лошем времену, момци Аце Лазаревића одиграли су још једну сјајну утакмицу и практично очитали лекцију из фудбалске игре фаворизованим Смедеревцима. Жеља је поготово добро одиграо прво полувреме када је и дао једини гол, стрелац је био Горан Матић Кале у 37. минуту. Према првим информацијама, судија Страхињић је веома коректно одрадио свој посао. Сада је на врху врло изједначено јер су данас победили и Ваљевци и Шапчани, па је стање на табели овакво: Смедерево и Мачва по 20 бодова, Будућност Крушик и Железничар по 19 бодова, док је пета аранђеловачка Шумадија са 17 бодова.