Будућност-Крушик победник Купа

У финалној утакмици Купа Колубарског округа „Будућност-Крушик“ јуче је победила „Железничар“ са 2:0 (1:0) головима Ђорђевића у 29. и Стјеље у 87. минуту игре. Ваљевци су се пласирали у завршницу Купа западне Србије.

Домаћи су били бољи у првих 45 минута, а „Жеља“ у другом полувремену када није искористио неколико одличних прилика. Имала је домаћа екипа полушансе које нису искористили Александар и Стефан Илић. Код нашег српсколигаша шансе су приопустили Ћесаровић, С. Томић и Матић.

Будућност-Крушик: Ивановић – Ђорђевић, А. Илић, Стевановић, Ђермановић – Јевтић (Гентић), Милинковић, Ђурић (Ст. Илић), Рашевић – Милошевић, Баљак (Стјеља).

Железничар: Јовановић – Цветковић, Н. Симић, Ћесаровић, Шалипур – Пауновић, В. Симић, Радивојевић (Марковић), Софронић – Плећић (С. Томић), Матић.